×
Cart

Ihr Warenkorb ist leer

Formy płatności

W trakcie składania zamówienia na stronie dotyczącej przesyłki i sposobu płatności mogą Państwo wybrać pomiędzy następującymi środkami płatności:

Przedpłata na rachunek bankowy

Po każdym złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo wiadomość mailową potwierdzającą zamówienie, w której znajdą się także nasze dane bankowe do wykonania przelewu. Natychmiast po wpłynięciu należności na nasze konto (a więc zazwyczaj jeszcze w tym samym dniu) zamówione przez Państwa produkty zostaną wysłane na podany adres dostawy. Proszę jednak zwrócić uwagę na podany czas dostawy, ponieważ jest możliwe, że niektóre produkty będą musiały specjalnie dla Państwa zostać zamówione u producenta i stąd możliwe opóźnienie dostarczenia ich do Państwa.    

Karta kredytowa

Dokonanie płatności w naszym sklepie internetowym jest także możliwe za pomocą kart kredytowych American Express, Visa oraz Mastercard. Aby dokonać zapłaty, niezbędnym jest wpisanie danych karty do odpowiednich pól i zatwierdzenie ich. Obciążenie Państwa karty kredytowej nastąpi dopiero po całkowitym złożeniu zamówienia i wysłaniu zamówionego towaru.

Paypal

Po wyborze PayPal jako środka płatności zostaną Państwo bezpośrednio skierowani na stronę PayPal. Po dokonaniu zapłaty zostaną Państwo ponownie skierowani na naszą stronę internetową, aby dokończyć składanie zamówienia.