×
Cart

Ihr Warenkorb ist leer

O nas

Serdecznie witamy w naszym sklepie internetowym mojalampa.pl, Państwa niezawodnym partnerze oferującym wysokiej jakości lampy i oprawy. 

 

Czy szukają Państwo odpowiedniej lampy do wnętrza Państwa domu lub mieszkania? A może chcą Państwo w szczególny sposób urozmaicić swój ogród? Jeżeli tak, to wybierając nasz sklep internetowy, trafili Państwo w najlepsze ręce. Obojętnie czy szukają Państwo lampy sufitowej, ściennej czy może oświetlenia na taras lub do oczka wodnego – my z pewnością zaoferujemy Państwu najlepsze produkty pod każdym względem.

 

Nasza oferta jest oczywiście o wiele większa: poza akcesoriami do lamp i opraw znajdą Państwo u nas także liczne źródła światła, jak i części zamienne do lamp.

 

Założona w 2005 roku siedziba naszej firmy znajduje się w sercu westfalskiego miasta Bielefeld w Niemczech. Na powierzchni liczącej ok. 10.000 produktów, które zostają wysyłane przez nasze własne centrum logistyczne. Począwszy od obsługi klienta aż do nadania wysyłki – nasza załoga złożona z 20 pracowników troszczy się o sprawną realizację Państwa zamówień.

 

Mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów? A może nie są Państwo pewni sposobu ich montażu? Prosimy więc o kontakt się z nami - chętnie pomożemy w rozwianiu Państwa wątpliwości.

 

Państwa korzyści w skrócie:

1. Wiele produktów w magazynie

W naszym magazynie znajduje się ponad 10.000 gotowych do wysyłki artykułów, które mogą zostać niezwłocznie wysłane do Państwa.

2. Zamawianie 24 godziny na dobę

Na mojalampa.pl mogą Państwo zamawiać bez ograniczeń: 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. A na dodatek bez wychodzenia z domu.

3. Bezpieczne i uczciwe kupowanie

Dokonywanie zakupów w naszym sklepie oznacza pewność zarówno pod względem otrzymania zamówionego towaru jak i ochrony Państwa danych osobowych. Dzięki protokołwi SSL, którego używamy do zakodowanego przesyłania Państwa danych, nie są one dostępne dla osób trzecich.

4. Wysoki poziom kompetencji

Szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie klienta i niezawodność. Stąd pracownikami naszego sklepu internetowego są wyszkoleni specjaliści, którzy chętnie wesprą Państwa swoją pomocą i radą. Wystarczy, że się Państwo z nami skontaktują.  

5. Możliwa przesyłka w 48 godzin

Wiele z naszych produktów możecie Państwo otrzymać już następnego dnia po ich zamówieniu, co umożliwia nasza opcja dostawy w 48 godzin.

6. Wysoka jakość w korzystnych cenach

Na mojalampa.pl znajdziecie Państwo lampy i oprawy wiodących producentów, takich jak np. Philips, Luceplan czy FLOS, w bardzo korzystnych cenach.

7. 3% rabatu przy przedpłacie na rachunek bankowy

Przedpłata na rachunek bankowy to płacenie za towar z czystą oszczędnością: mojalampa.pl oferuje Państwu 3% rabatu na wszystkie lampy i oprawy, jeżeli za towar zapłacą Państwo z góry w formie przelewu bankowego.

Dodatkowa korzyść: jeżeli wartość Państwa zamówienia jest wyższa niż 129 €, to przesyłka w obrębie Niemiec jest bezpłatna.